• Laboratoria przyszłości

•    Szkoła Podstawowa w Poddubówku wzięła udział w programie ,,Laboratoria przyszłości" i otrzymała wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu w kwocie 30 000 zł. Program ma na celu wesprzeć finansowo szkoły podstawowe i wyposażyć je w innowacyjne produkty pomocne w procesach edukacji. Program realizowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

"Laboratoria przyszłości" mają pomóc w tworzeniu przez uczniów kompetencji przyszłości w zakresie STEAM (nauka technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Dzięki wsparciu jakie otrzymała Szkoła Podstawowa w Poddubówku, placówka zakupiła następujące sprzęty:

• Drukarka Banach 3D School (1szt.)
        • Walizka długopisów Banach 3D (1szt.)
        • Laptop Notebook Dell Vostro 3510 (1szt.)
        • Stacja lutownicza  2 w 1 hotair i grotowa  ATTEN S-T-8802 z wentylatorem w kolbie (1szt.)
        • MISTRZ STEM - zestawy do programowania mikrokontrolerów i nauki elekrtoniki (5 szt)
        • Statyw uniwersalny Apexel (1szt.)
        • Zestaw Saramonic (system transmisji dźwięku) (1szt.)
        • Zestaw Thea 450 kit (zestaw oświetleniowy) (1szt.)
        • Aparat Canon EOS /Czarny zestaw dla videoblogera (1szt.)
        • Gimbal DJI Ronin-SC (rodzaj stabilizatora) (1szt.)