• Wieści z OP

• Dzielne przedszkolaki zamieniły się w naukowców i odkrywały nową literkę bohaterkę ,,A"- jak aparat.

Skoro ,,aparat" to odbyła się też w sali sesja zdjęciowa :)

Poza tym zuchy ćwiczyły płuca puszczając bańki mydlane. Rzucały do celu i

odkrywały skarby ukryte pod chustą animacyjną.

• Nasze..."Słodkie Pieski"

• Pierwsze dni w oddziale przedszkolnym mięły bardzo szybko.

Maluchy poznały i chętnie eksplorowały otoczenie, w którym będą spędzały najbliższe miesiące.

Szkoła, sala przedszkolna i  plac zabaw nie mają przed dziećmi już żadnych tajemnic.

W demokratycznych wyborach została wybrana nazwa grupy "Słodkie Pieski".

Przedszkolaki odciskami paluszków przyjęły ,,Kodeks grupy". Z powagą obiecały się do niego stosować.

Najmłodsi maja także za sobą spotkanie z pierwszą literką bohaterką ,,O".

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

2 lipca 2021 r. uczniowie w całej Polsce poznali wyniki z egzaminów ósmoklasistów. Choć spodziewaliśmy się dobrych wiadomości, to te które do nas dotarły zaskoczyły nas bardzo pozytywnie. Z uwagi na to, że egzamin pisało mniej niż 10 uczniów, ich wyniki nie zostały uwzględnione w statystykach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. W związku z tym przekazuję informację na stronie szkoły.

Język polski - 54% - stanin 4 (niżej średni)

Matematyka - 61% - stanin 8 (bardzo wysoki)

Język angielski - 93% - stanin 9 (najwyższy)

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym przyszłym absolwentom!