• Andrzejki

• 25.11.2021 r. w godzinach popołuniowych kl. 4-7 zorganizowały sobie imprezę andrzejkową. Na tę okoliczność uczniowie przygotowali konkursy, wróżby, poczęstunek oraz dyskotekę. To spotkanie było bardzo udane, więc w planach następna impreza, tym razem karnawałowa w styczniu...

• Wyjazd na spektakl "Koziołek Matołek"

• “Koziołek – mądra głowa – błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa…”

19 listopada tego roku uczniowie klas 0-4 pojechali do Suwalskiego Ośrodka Kultury, żeby obejrzeć przedstawienie pt.: „Koziołek Matołek”, w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Już sama podróż autobusem była frajdą  dla najmłodszych uczestników.

Sam spektakl okazał się znakomitą i zabawną adaptacją komiksu autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Widzowie co chwilę wybuchali śmiechem i bili brawo. Na koniec aktorzy zaproponowali dzieciom chwilę wspólnej zabawy ruchowej. Mamy nadzieje, że takich wyjazdów będzie więcej.

• Park trampolin

• By dobrze rozpocząć tydzień, przedszkolaki wybrały się

pewnego poniedziałku do parku trampolin.

Zabawy było co niemiara!

Wybawione maluchy wróciły do przedszkola i miały

jeszcze energię na przygotowanie długo wyczekiwanego ,,kakałka z pianką."

Smacznego!

• W piątki robimy porządki

• A co to za bałagan?

Czy to jakiś skrzat rozrzucił wszystkie zabawki w sali?

Nie! To przedszkolaki postanowiły uporządkować swoje zabawki :)

Brawo Zuchy :)

• Różne różności w przedszkolu

• Maluchy każdego dnia odkrywają świat: malują, kolorują, wycinają,

przypinają, poznają litery oraz cyfry, grabią liście- jednym słowem doskonale się bawią :)

• GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

• 15 października 2021 r. w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego, przy Szkole Podstawowej w Płocicznie – Tartak po raz XVI odbyły się Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Suwałki. Po raz kolejny uczniowie z naszej gminy mogli sprawdzić swoją wytrzymałość. Dystans wymagał, szczególnie od tych najmłodszych, dużego wysiłku.  Dyplomy i medale indywidualnie otrzymali:

KACPER TRUSZKOWSKI – I MIEJSCE

ANNA MOJ-KONDRATOWICZ – II MIEJSCE

Niestety z uwagi na znacznie mniejszeąj liczebność naszej ekipy, drużynowo nasza szkoła zajęła V miejsce. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY pokonania dystansu!!!