• Życzenia Świąteczne

• Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa,a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej. Tego wszystkiego, w tym trudnym czasie życzą nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej w Poddubówku.

• Szkolne przedstawienie

• Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie naszej szkoły z radością przywitały teatrzyk. Dzieci obejrzały przedstawienie pt.,,Żywa woda." Uczniowie dowiedzieli się że spektaklu jakie wartości w życiu są najważniejsze: rodzina, przyjaciele, dobroć, odwaga i zdrowie. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejny teatrzyk.

• Mali matematycy

• Mali matematycy. Dzieciaki doświadczyły jak to jest być naukowcem: mierzyły, ważyły, sprawdzały pojemności naczyń. Okazało się, że matematyka nie jest wcale taką trudną dziedziną i może być ciekawa

• Wiosna nadchodzi

• Do przedszkolnych progów powoli zbliża się wiosna. Pierwsze zwiastuny- bociany- pojawiły się w naszej sali.

• Kot w butach

• Mali artyści. Podczas bajkowego tygodnia maluchy zilustrowały bajkę ,,Kot w butach". W ruch poszły farby, pędzle baaardzo długi arkusz papieru oraz nieograniczona wyobraźnia artystów.

• Walentynki

• Tłusty czwartek

• W tłusty czwartek przedszkolaki ochoczo zabrały się za produkcję pączków. Ciasto to wspaniały materiał do zabaw sensorycznych. Jak widać na zdjęciach pączki wyszły smakowite. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.