• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Dnia 23.06.2023 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pomimo długo wyczekiwanych wakacji był to nieco smutny i wzruszający dzień dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników SP Poddubówek. Pani dyrektor Agnieszka Walenda przywitała wszystkich zgromadzonych i dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego. Podziękowała wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za współpracę i trud włożony w całoroczną pracę jak i za minione 7 wspólnych lat. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce i bardzo dobrym/wzorowym zachowaniem otrzymali pamiątkowe nagrody książkowe z rąk wychowawców. W drugiej części uroczystości uczniowie pożegnali ósmoklasistów oraz podziękowali wszystkim nauczycielom za ich ciężką i owocną pracę.

Życzymy wszyskim uczniom, nauczycielom i rodzicom słonecznych i bezpiecznych wakacji. Natomiast po wakacjach życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach naszym uczniom i pracownikom.

• WYCIECZKA DO MOVEMENT ARENA ORAZ NOCOWANIE W SZKOLE

• Uczniowie VII i VIII klasy chcąc spędzić ze sobą trochę czasu 19.06.2023 wraz z wychowawczynią zoorganizowali noc filmową przy pizzy wraz z nocowaniem w szkole. Następnego dnia wybrali się do MovementArena. Były to dwa bardzo niezapomniane dni, spędzone w miłej, wesołej i niesamowitej atmosferze.

• DZIEŃ RODZINY

• Dzień Rodziny, pomimo psikusa pogodowego, przebiegł w miłej, rodzinnej atmosferze, co w naszej szkole jest już tradycją🙂. Dzieci zaprezentowały rodzicom swoje talenty podczas krótkiego przedstawienia, wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, a następnie, po małym poczęstunku, przeniosły się na boisko szkolne, by móc skorzystać z podwórkowych atrakcji i ogniska. Nie mogło zabraknąć tak długo wyczekiwanego przez dzieci skakańca dmuchańca.

• Wycieczka Siedlisko Bogdanka

• "Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę, a misio fiku miku ..." zabrał przedszkolaki na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę do Siedliska Bogdanka. Cóż to była za pełna atrakcji wyprawa. Dzieci miały możliwość nakarmić zwierzęta, zjeżdżać na tyrolce i pontonach, przejść (z sukcesem!) labirynt, pobawić się w kuchni błotnej i ogrodzie sensorycznym. Uffff...Sporo ciekawych i angażujących zajęć. Po tych zajęciach ognisko było wspaniałym relaksem 🙂