• WALENTYNKI 2023

• MIŁOŚĆ to chyba najważniejsze z uczuć które nadaje sens naszemu życiu...

Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych imprez szkolnych i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujmy go w kategoriach typowego święta zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazywania sobie serdeczności, życzliwosci, ciepła oraz podjęcia rozważań o miłości i jej sensie.

Tradycyjnie zorganizowano ,,pocztę walentynkową", która finalnie pękała w szwach od wsłasnoręcznie przygotowanych pięknych kartek i liścików.

Tego dnia uczniowie w większości postanowili ubrać się na czerwono, co pięknie się prezentowało i zgrywało z ozdobami i dekoracją klas i korytarzy w tym dniu.

Z okazji WALENTYNEK życzymy wszystkim dużo MIŁOŚCI!!!

• Wyjazd na łyżwy

• Dnia 10.02.2023 uczniowie naszej szkoły pojechali do Suwałk na lodowisko. Wszyscy wrócili uśmiechnięci, szczęślikwi i  co najważniejsze cali i zdrowi. Z ogromnym entuzjazmem opowiadali o swoich postępach w nauce jazdy na łyżwach.

• Nowe ciekawe zajęcia w naszej szkole

• Zajęcia fotograficzne są okazją do nabycia umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym oraz rozwijania zainteresowań uczniów. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania inwencji twórczej oraz kształtowania umiejętności dostrzegania i uchwycenia piękna otaczającego świata. Do zajęć zostaną wykorzystane narzędzia, w które szkoła została wyposażona w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

• TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO!!!!

• 30.01.2023 r. w naszej szkole odbył się kolejny Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, w którym wzięło udział 14 uczniów. Zawody zostały rozegrane systemem „Każdy z Każdym” z podziałem na płeć, ale bez podziału na kategorie wiekowe.

Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie, zgodnie z zasadami fair play.  Turniej przebiegał w przyjaznej i sportowej atmosferze z zachowaniem zasad zdrowej rywalizacji. Jak zawsze nie zabrakło nagród i gratulacji.

Wyniki klasyfikacji:

Dziewczęta:

I miejsce – JULIA ŁOWCZYŃSKA

II miejsce – KLAUDIA WNUKOWSKA

III miejsce – LIDIA BIELECKA

IV miejsce – LENA BIELECKA

Chłopcy :

I miejsce HUBERT POMIAN

II miejsce – KACPER TRUSZKOWSKI

III miejsce – BARTOSZ POMIAN

IV miejsce- DAWID OMILIANOWICZ

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

• BAL CHOINKOWY

• 20.01.2023

Ostatni dzień przed długo wyczekiwanymi feriami zimowymi umilił nam BAL CHOINKOWY!!!

Przedszkolaki o godzinie 11:00 rozpoczęły zabawę, do której następnie dołączyli uczniowie szkoły podstawowej. Podczas balu została zasilona ,,puszka" WOŚP. Jedna z nauczycielek wpadła na genialny pomysł i w trakcie trwania balu był sprzedawany za symboliczną złotówkę popcorn własnej produkcji. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Kolejka nie miła końca, bowiem chętnych niesienia pomocy i skosztowania popcornu nie brakowało!!! Dodatkowo liczne konkursy i pszepyszne przekąski uatrakcyjniały przebieg balu. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem przebierając się na bal. Królową balu została Hania Wnukowska, a królem - Igor Budzyński.

Uczniowie w dobrych humorach i z pozytywnym nastawieniem rozpoczeli ferie zimowe.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA!!!

• Dnia 19.01.2023 w naszej szkole odbył się uroczysty dzień Babci i Dziadka.

"Dziadkowie" jak zwykle nie zawiedli swoich pociech i zjawili się w licznym gronie. Przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 w podzięce swoim ukochanym Babciom i Dziadkom wykonali cudowne przedstawienie i odśpiewli piękne piosenki z okazji tak ważnego dnia. Tego dnia odbyło się również odwołane w grudniu (z powodu licznych zachorowań i niskiej frekwencji uczniów) przedstawienie jasełkowe. Uczniowie bardzo się postarali i wszystko wyszło doskonale a ,,dziadkowie" byli ogromnie wzruszeni.