• Walentynki - dyskoteka

• 24 lutego odbyła się dyskoteka, podczas której uczniowie klas IV-VI w miłej atmosferze spędzili czwartkowe popołudnie. Były tańce, konkursy i słodki poczęstunek.

• W tym roku Walentynki były wyjątkowe w naszej szkole.

Oprócz tradycyjnej poczty walentynkowej zorganizowany został Walentynkowy kiermasz dla Igorka.

Kartki walentynkowe cieszyły każdą obdarowaną osobę. Nikt nie pozostał bez uroczej kartki pełnej serduszek.

Jednak chyba największą radość sprawiły kiermaszowe pluszaki i zapełniający się pieniędzmi koszyczek :)

Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie się w akcję.

Igorkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia :)

• Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

• W pierwszy dzień ferii 24 stycznia w naszej szkole już kolejny raz odbył się szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych , kl. III-V i kl. VI-VIII.  Rywalizacja była bardzo zacięta , kilka meczy rozegrano punkt za punkt. Rozgrywki rozegrano systemem „Każdy z Każdym „ więc było dużo meczy i było na co popatrzeć. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ,a najlepsi dyplomy i drobne nagrody.

W pierwszej kategorii wiekowej klas III-V wygrali :

I miejsce – Kacper Truszkowski

II miejsce – Bartosz Pomian

III miejsce – Dawid Omilianowicz

W drugiej grupie wiekowej klas VI-VIII najlepsi okazali się :

I miejsce – Paweł Pietrewicz

II miejsce – Hubert Pomian

III miejsce – Bartosz Tokaj

Wszystkim uczestnikom gratulujemy , życzymy dalszych sukcesów.